Lector techniek educatieve bachelor secundair onderwijs

Il y a 3 jours

Gent, Gent, Belgique Dep. Lerarenopleiding Ledeganck Temps plein 45 000 € - 65 000 € Contrat

Heb jij een passie voor techniek en onderwijs? Wil je toekomstige leerkrachten leren hoe ze techniek op een actieve, onderzoekende en praktijkgerichte manier kunnen overbrengen? Dan zijn wij op zoek naar jou.

Als lector techniek binnen de educatieve bachelor secundair onderwijs van HOGENT verzorg je onderwijs binnen het vakgebied techniek en begeleid je studenten in hun ontwikkeling tot toekomstige leraar.

Jouw opdracht

Je:

  • verzorgt onderwijs binnen het vakgebied techniek;
  • ontwikkelt de vakinhoudelijke en vakdidactische competenties van studenten;
  • leert studenten technische concepten vertalen naar betekenisvolle lessen en leeractiviteiten;
  • werkt rond onderzoekend en ontwerpend leren, probleemoplossend denken en technisch-creatief handelen;
  • begeleidt studenten bij het ontwerpen, uitvoeren en evalueren van lessen en activiteiten rond techniek;
  • integreert actuele ontwikkelingen binnen techniek en techniekdidactiek in je onderwijs;
  • werkt nauw samen met collega’s en draagt bij aan de inhoudelijke en didactische afstemming binnen de opleiding.

Je maakt deel uit van het Opleidingscentrum Secundair Onderwijs – Algemene Vakken binnen het departement Lerarenopleiding van HOGENT.

We zoeken iemand met een sterke affiniteit met techniek en onderwijs, die praktijkgericht werkt, graag studenten begeleidt en zijn of haar vakinhoudelijke en didactische expertise verder wil blijven ontwikkelen.