Process Engineer
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Beschrijving
Voor een stabiel productiebedrijf te Zutendaal, gespecialiseerd in de verwerking van aluminium, staal en roestvrij staal zoeken we een Process Engineer . Het bedrijf is al decennialang actief in metaalbewerking en combineert verschillende productieprocessen zoals decoilen, slitten, laser blanking en CNC-frezen. Je komt terecht in een productieomgeving met meerdere gespecialiseerde afdelingen waar engineering en productie nauw samenwerken om de processen efficiënt te laten verlopen en continu te verbeteren. Een Process Engineer die productieprocessen ondersteunt, voorbereidt en optimaliseert op de werkvloer.
Wat ga je doen
- Ondersteunen van productieprocessen binnen verschillende metaalbewerking lijnen
- Voorbereiden en opvolgen van werkorders
- Analyseren van productieprocessen en identificeren van optimalisaties
- Meewerken aan verbeterprojecten op vlak van efficiëntie en kwaliteit
- Samenwerken met operatoren en productie om de installaties optimaal te laten draaien
- Technische ondersteuning bieden bij dagelijkse productie-uitdagingen
Profiel
- Bachelor of master in een technische richting (bv. elektromechanica, mechanica, industriële wetenschappen, …)
- Je hebt ervaring in een productieomgeving
- Interesse in productieprocessen en industriële technieken
- Graag aanwezig op de productievloer en in contact met operatoren
Aanbod
Je komt terecht in een productiebedrijf waar engineering dicht bij de werkvloer staat. Er is een sterke opleidingsperiode waarin je de verschillende processen en productielijnen grondig leert kennen. Het team werkt nauw samen en ondersteunt elkaar om de productie continu te verbeteren.
Daarnaast Krijg Je
- Een mooi bruto salaris afhankelijk van ervaring
- Maaltijdcheques
- Verzekeringen
- Een stabiele werkomgeving met doorgroeimogelijkheden
- Flexibele starturen, mogelijkheid tot werken in 2 ploegen bij interesse