Back Office medewerker
Il y a 2 jours
Brussel Hoofdstad, Belgique
MetiSelect
Temps plein
26 000 € - 38 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
- Als Back Office Medewerker is het jouw taak om aandachtig te luisteren naar alle betrokken partijen (klant, interne afdelingen van onze klant en de dealer) om zo snel mogelijk een oplossing op maat te vinden voor de klant.
- Je schat de behoeften van de klant in en probeert hierop in te spelen tijdens het telefoongesprek.
- Je handelt inkomende en uitgaande telefoongesprekken tijdig af, verwerkt e-mails en houdt dossiers bij.
- Je bouwt een duurzame relatie op met je klanten.
- Je werkt actief mee aan het behalen van kwantitatieve en kwalitatieve doelen voor jezelf en het team.
Hoe ziet een werkdag eruit?
- Je behandelt vragen vanuit het Front Office team voor klachtdossiers
- Je beheert je dossiers en houdt alle stakeholders op de hoogte, vaak natuurlijk in eerste instantie de bestuurder van de wagen
- Je werkt mee om klanten pro-actief te informeren over hun wagen
- Je hebt een geweldige, klantgerichte persoonlijkheid en bent van nature uit ene vlotte babbelaar.
- Je beheerst het NL en FR perfect.
- Je hebt ervaring in de automotive
- Uitstekende telefonische en mondelinge communicatievaardigheden, evenals actieve luistervaardigheden.
- Respect, een vleugje tact en diplomatie zijn jou niet vreemd.
- Je kan vlot schrijven en hebt een goede kennis van grammaticale regels.
- Je bent sociaal, ruimdenkend en empathisch.
- Je kunt je snel aanpassen aan verschillende typen klanten.
- Je bent enthousiast, leergierig en een echte teamplayer.
- Je bent polyvalent, kan goed prioriteiten stellen en efficiënt omgaan met tijd.
- Stress is voor jou gewoon een goede reden om te laten zien hoe rustig je kunt blijven.
Een sterke speler binnen de automobielsector die inzet op innovatie en digitale dienstverlening. Samen bouwen jullie aan een klantendienst die het verschil maakt in de beleving van connected voertuigen.
Opstart via interim met optie vast na 6 maanden