Kontroler Jakości

Il y a 2 mois

Brugge, Belgique Automotive Assembly Systems Temps plein

Aktualnie do Zakładu związanego z produkcją wagonów kolejowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kontroler Jakości.

**ZAKRES OBOWIĄZKÓW**:

- przeprowadzanie kontroli jakości zgodnie z instrukcją,
- dbanie o jakość procesu produkcyjnego w danym obszarze,
- raportowanie, uzupełnianie niezbędnej dokumentacji.
- współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS - stawka podstawowa 18,75€ brutto/h,
- możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,
- system pracy I-zmiana,
- bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,
- zwrot kosztów dojazdu 0,21€/km,
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku,
- możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
- Exact Pay - wypłata na żądnie - możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,
- bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języka angielskiego,
- możliwość skorzystania z wybranego pakietu prywatnej opieki medycznej,
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

**NASZE OCZEKIWANIA**:

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- doświadczenie w branży kolejowej lub innej np. związanej z transportem,
- prawo jazdy kat. B + własny samochód - mile widziane.

**Kontakt do rekrutera**:

- 725256912

**Proces rekrutacji**:
1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

2

Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

3

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

4

Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy

**Twoje korzyści**:
Możliwość rozwoju

Formalności w telefonie

Ubezpieczenie grupowe

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Premia za polecenie

Nous avons d'autres emplois actuels liés à ce domaine que vous pouvez trouver ci-dessous

  • Kontroler Jakości

    il y a 1 semaine

    Brugge, Flandre, Belgique Exact Systems Temps plein

    Aktualnie do Zakładu związanego z produkcją wagonów kolejowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kontroler Jakości.**ZAKRES OBOWIĄZKÓW**:- przeprowadzanie kontroli jakości zgodnie z instrukcją,- dbanie o jakość procesu produkcyjnego w danym obszarze,- raportowanie, uzupełnianie niezbędnej dokumentacji.- współpraca na podstawie polskiej...

    Brugge, Flandre, Belgique Automotive Assembly Systems Temps plein