Bedrijfsadviseur
il y a 6 jours
Onze Opdracht
">We zoeken een ervaren ERP Specialist om onze klant te helpen bij de implementatie van geavanceerde ERP-oplossingen voor groothandels.
">Taken:
">- ">
- Inventariseren en analyseren van bedrijfsprocessen van klanten">
- Adviseurs over de optimale configuratie voor efficiënte procesuitvoering">
- Trainen en begeleiden van key-users bij de klant in het gebruik van de software">
- Samen met de klant op zoek naar oplossingen binnen de bestaande softwarefunctionaliteiten of stellen functionele specificaties op voor maatwerkoplossingen">
Profiel
">We zijn op zoek naar iemand die beschikt over een Bachelor- of Masteropleiding in bedrijfskunde, economie, IT of vergelijkbaar werk- en denkniveau. Iedereen moet ook vloeiend Nederlands kunnen spreken en schrijven. Eerder ervaring met ICT en bedrijfsprocessen is een pluspunt, vooral wanneer dit inhoudt dat u eerder gewerkt hebt met ERP-software en projecten.
">We verwachten sterke communicatieve en sociale vaardigheden, en we vinden het fijn als u hands-on, flexibel, snel kan schakelen en gestructureerd werkt.
">Aanbod
">We bieden een aantrekkelijk salaris dat perfect aansluit op uw ervaring en prestaties. Daarnaast hebben wij een bedrijfswagen met tankkaart voor een comfortabele rit naar het werk. U krijgt ook een gsm en laptop voor optimaal werkprestatie. Bij ons geniet u van extralegale voordelen zoals een hospitalisatieverzekering en groepsverzekering.
">We bieden flexibele werkuren voor een ideale work-life balance, 12 ADV-dagen om extra lang op vakantie te gaan, leuke teambuildings en evenementen en uitgebreide opleidingen en doorgroeimogelijkheden.