Strategisch aankoper

Il y a 4 heures

Bonheiden, Flanders, Belgique Imelda Temps plein
Als strategisch aankoper in het ziekenhuis neem jij een sleutelrol op in de aankoop van goederen en diensten. Je inventariseert en analyseert de vragen en noden van de interne klanten en gaat op zoek naar geschikte leveranciers. Een job als strategisch aankoper is elke dag anders. Zo ontvang je dagelijks nieuwe aankoopbehoeften waarin je jouw expertise kan inzetten. Je ondersteunt interne klanten (diensten, artsen, directie…) in de realisatie van hun projecten. Je doet aan prospectie en marktonderzoek en ontvangt leveranciers. Je verzorgt de administratie rond de aankoopprocessen.
JobtitelStrategisch aankoperWat verwachten we van je?Samen met je collega’s vorm je een hecht team, waarbinnen iedereen zijn verantwoordelijkheid opneemt.
Je inventariseert en analyseert de aankoopvragen en -nodenIn overleg met de interne klant en jouw leidinggevende stel je een planning op.
Je gaat in interactie en onderhandelt met leveranciers (conform de wet op de Overheidsopdrachten indien van toepassing)Je waakt erover dat de door jouw opgestelde bestekken goedgekeurd worden. Je zorgt voor het plaatsen van opdrachten en volgt de uitvoering ervan nauwgezet op. Je organiseert en leidt vergaderingen, evalueert offertes, maakt voorstellen tot gunningsbeslissingen,…Analyseren van uitgaven, contracten en markttendensen om besparings
- en optimalisatiekansen te identificerenContractbeheer en bewaken van KPI’s, service levels en afsprakenBewaken van wetgeving, interne procedures en kwaliteitsnormen binnen de gezondheidszorg.
Je rapporteert aan het diensthoofd AankoopWat bieden we aan?Je start meteen in een contract van onbepaalde van 38 uur per week, met een salaris volgens het IFIC barema (categorie 15) en een aanvullend verloningspakket:Een uitdagende functie met impact op de kwaliteit en efficiëntie van de zorgverleningJe werkt in dagdiensten met glijtijdOccasioneel thuiswerk is mogelijk na inwerkperiodeHospitalisatieverzekering en aanvullende pensioensverzekering.
FietsleaseFietsvergoeding of bus
- of treinabonnementPersoneelstarief in ons restaurantUitgebreid voordelenpakket via BenefitsAtWorkJe krijgt de kans om je persoonlijke en professionele kennis en vaardigheden aan te scherpen via bijkomende opleidingen.
Type contractOnbepaalde tijdSollicitatieprocedureHeb je vragen over de inhoud van de job? Dan kan je terecht bij Guy Op’t Roodt, diensthoofd Aankoop, op 015 50 61 29.
Afsluitend woordIs deze functie jou op het lijf geschreven? Solliciteer dan voor 09/11/2026Contact informatieNaam: Merel LazeromsFunctie: HR talent medewerkerE-mail: Merel.
Lazeroms@imelda.beTroevenJe hebt een bachelor diploma in een economische/technische richting en hebt ervaring als aankoper. Werkte je al eerder in een ziekenhuis? Dan is dat een extra pluspunt. Daarnaast:Beschik je over sterke commerciële kwaliteiten en ben je een echt aankooptalent. Je krijgt energie van onderhandelen.
Heb je een klare en eerlijke kijk waardoor je sociaal en communicatief uit de hoek komtWerk je nauwkeurig en georganiseerd. Zo zorg je ervoor dat processen vlot verlopen.
Stel je de juiste prioriteiten, overleg je en werk je zowel zelfstandig als in een team van geëngageerde aankopers.
Heb je kennis van de Wet op de Overheidsopdrachten