Polyvalent productiemedewerker 2 ploegen

Il y a 4 jours

Proven, Flanders, Belgique Start People Ieper Temps plein
Description

Voor voedingsbedrijf Aviko  gespecialiseerd in het produceren van allerlei aardappelproducten zijn wij op zoek naar een Polyvalente Productiemedewerker - 2 ploegen  te Proven . De site in Proven produceert allerlei producten zoals  garnaalkroketten, kaaskroketten, gratins en purees.

Takenpakket:

  • Het maken van de gratinmixen;
  • Kwaliteitscontrole doorheen het proces;
  • Inpakken van de afgewerkte producten;
  • Zorgen voor een vlotte doorstroom;
  • Je zorgt voor een propere werkpost.
Company

Aviko verbindt mensen, culturen en smaken en brengt vreugde aan tafels wereldwijd.
Opgericht in de jaren '60 door een groep aardappeltelers, heeft dit bedrijf zich ontwikkeld tot een wereldspeler in de aardappelindustrie en maakt deel uit van een grote agrarische coöperatie die toekomstgericht en toonaangevend is.

Met ruim 11 productielocaties in Europa en Azië, verwerkt het bedrijf jaarlijks meer dan 2 miljoen ton aardappelen en biedt een breed portfolio van onderscheidende aardappelproducten aan in meer dan 110 landen.

Met een team van ongeveer 2.500 collega’s, streeft het bedrijf naar kwaliteit, service, innovatie en duurzaamheid in de keten, van teler tot aan tafel.

Profile

Ben jij klaar voor een nieuwe uitdaging binnen een productieomgeving? Ben je leergierig en bereid verschillende posten binnen ons productieproces aan te leren? En ben je daarnaast een echte teamspeler? Dan ben jij de persoon die wij zoeken

Kennis elektrische transpallet is een pluspunt, maar geen vereiste. Opleiding wordt intern voorzien.

Offer
  • Je komt terecht in een groeiend internationaal bedrijf met voorziene opleidingen;
  • Een correct uurloon aangevuld met een ploegenpremie per uur en maaltijdcheques van €10/dag;
  • Een tewerkstelling in een filevrije omgeving;
  • Je komt terecht in een team van toffe collega’s waar teamspirit echt belangrijk is.