Servicemedewerker
il y a 15 heures
**Functieomschrijving**:
Plaats in de organisatie
Het lokaal bestuur Dendermonde overkoepelt het stadsbestuur, het Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn en het Autonoom Gemeentebedrijf. Samen met 45 000 Dendermondenaars en 1300 collega’s bundelen we onze krachten om van Dendermonde een bruisende stad te maken.
Het lokaal bestuur Dendermonde wil zijn klantgerichtheid maximaliseren en daarnaast het personeel stimuleren in hun job door middel van betrokkenheid, uitdaging, creativiteit en innovatie.
We willen ons ontwikkelen tot een organisatie waar de principes van een innovatieve arbeidsorganisatie centraal staan. Wij willen tevreden medewerkers die met veel goesting hun taken tot een goed einde brengen. Die elkaar stimuleren en motiveren om steeds beter te doen door zelf het stuur in handen te nemen.
Als servicemedewerker kan je tewerkgesteld worden in een LDC, GAW of beiden.
GAW staat voor assistentiewoningen, waar bewoners van de flats zelfstandig wonen, maar via een noodoproepsysteem 24u/24u hulp kunnen inroepen bij noodsituaties.
LDC staat voor lokaal dienstencentrum en richt zich voornamelijk tot de senioren. Men streeft ernaar om voor de plaatselijke leefgemeenschap een ontmoetingsplaats te zijn waar men terecht kan voor dienstverlening, vorming, ontspanning, thuiszorg en informatie.
Rol in de organisatie
Als servicemedewerker ben je verantwoordelijk voor het onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes in het LDC of GAW en maak je vrijgekomen assistentiewoningen klaar voor verhuring. Je staat in voor de opvolging en uitvoering van het middagmaal
- en cafetariagebeuren, alsook voor de organisatie van de wasserette.
Moeilijke situaties schrikken jou niet af. Je bent stressbestendig ingesteld en je gaat probleemoplossend te werk opdat een oplossing bereikt kan worden.
Je steekt graag de handen uit de mouwen en je gaat systematisch en georganiseerd te werk om activiteiten en vergaderingen vlot te laten verlopen. Hierbij zorg je ervoor dat alle praktische voorzieningen in orde zijn (klaarzetten koffie en vaatwerk, afruimen en afwassen).
Je bent sociaal vaardig ingesteld en je neemt jouw verantwoordelijkheid, als aanspreekpunt van schoonmaak, bar, restaurant en wasserette, op om mensen op vriendelijke wijze verder te helpen.
Je bent betrokken en gedreven om samen met de collega’s, vrijwilligers en klanten de doelstellingen van de dienst te bereiken. Bovendien vormt het voor jou, gezien jouw flexibele ingesteldheid, geen probleem om randtaken binnen de ruimere werking van het LDC/GAW (feesten e.d.) op te nemen.
**Profiel**:
**Aanbod**:
**Ons aanbod**:
- Blijf leren en groeien via ons groot opleidingsaanbod.
- Geniet van een goede balans tussen werk en privé
- Een halftijdse (19u)
functie in tijdelijk contractueel dienstverband
- Een aantrekkelijke verloning volgens de salarisschaal
graad E1-E3 (min. €2000,09 en max. €2498,22 bruto geïndexeerd maandsalaris)
- Relevante werkervaring kan meegenomen worden
- Je geniet van een groepsverzekering (4% van je bruto jaarloon).
- Openbaar vervoer voor woon-werkverkeer is volledig terugbetaald.
- Kom je met de fiets naar het werk? Dan krijg je een mooie fietsvergoeding
- Gratis hospitalisatieverzekering.
- Maaltijdcheques
-
Service Technieker Brandblussers
il y a 16 heures
Dendermonde, Belgique Unique Temps plein**Omschrijving**: Onze klant is een referentiebedrijf aangaande **brandbeveiligingstechnieken**. Naast activiteiten inzake haspels,brandblussers en noodverlichting zijn ze momenteel op zoek naar een servicemedewerker die zal instaan voor het plaatsen van blussers. Je takenpakket bestaat uit het **vakkundig plaatsen, nakijken en preventief onderhouden van de...