Industriële Kok

il y a 3 jours


Destelbergen, Belgique Agilitas Temps plein

Ben je gebeten door het bereiden van voeding, maar liggen de uren van het horecabestaan je iets minder? Wil je graag een vast uurrooster en kan je makkelijk op eigen kracht tot in Zwijnaarde raken?

Wil je graag werken in één van de grootste voedingsbedrijven in regio Gent en zie je je gerechten graag verschijnen in supermarktketens zoals Delhaize?

Wij zijn op zoek naar jou in de positie van industriële kok zodat je samen met je team lekkere gerechten kan bereiden

Als industrieel kok...

... zet je je culinaire kennis in bij het nauwgezet opvolgen van gerechten met hun vastgelegde bereidingen.

... registreer je alle nodige gegevens in kwaliteitsdocumenten.

... ben je verantwoordelijk voor de juiste bereiding van gerechten met industriële machines.

... werk je nauw samen met je team van collega's: je zorgt voor een goede communicatie en opvolging van je team.

Het werk als industriële kok gebeurt in een 2-ploegensysteem.

In de vroege ploeg start je op tussen 5u en 5u50.

In de late ploeg start je pas op tussen 12u en 13u30, en werk je soms tot 21u50.

Er wordt niet in het weekend gewerkt.

**Wij bieden**:
In dit bedrijf krijg je bovenop je loon heel wat moitverende extralegale voordelen en ploeggelden. Daarbovenop krijgen medewerkers uit het bedrijf een enorme korting op de maaltijden die ze bereiden. Maaltijdcheques zijn ook mogelijk, na een maand inwerken.

Het bedrijf zelf groeit enorm snel. Resultaten van die groei zetten ze graag in voor hun medewerkers. Ze bieden hun medewerkers daarom ook de mogelijkheid om snel door te groeien.

Het is de bedoeling dat iedereen zo snel mogelijk een vast contract krijgt. Na een maand inwerken worden er ook maaltijdcheques voorzien.

**Wij vragen**:
Voor de functie van industriële kok zoeken we iemand...

... met een culinair diploma. Heb je dus een diploma grootkeuken, hotel of horeca? Super Solliciteer dan zeker verder

... die het fijn vindt om in twee ploegen te werken.

... die een uitgebreid en flexibel takenpakket een pluspunt vindt

... die over een uitstekende kennis van het Nederlands beschikt.

**Waar zal je werken?**:
Kom werken bij één van de grootste voedingsbedrijven in regio Gent. De hoofdzetel van het bedrijf ligt in Destelbergen, maar voor deze functie nodigen we je graag uit in Zwijnaarde In Zwijnaarde ligt de focus immers wat meer op het bereiden van maaltijden op het niveau van gerenommeerde Belgische chefs, en daar horen onze koks natuurlijk het meeste thuis

De maaltijden die bereid worden, komen dan terecht in bijna alle supermarkten van het land.


  • Kok IndustriËle Keuken

    il y a 2 jours


    Destelbergen, Belgique Culinor Temps plein

    Ben jij klaar om bij Culinor te komen werken als kok in onze industriële keuken? Hier draait het niet alleen om koken, het gaat om het creëren van grote hoeveelheden culinaire smaken samen met ons fantastisch team van 12 toppers. Het grote pluspunt? Vaste uren en geen weekendwerk! **Jij gaat de smaak maken**: Als kok binnen onze industriële keuken ben...