Project Engineer HVAC
Il y a 10 heures
Lokeren, Flandre-Orientale, Belgique
Twenty One Talents
Temps plein
34 000 € - 70 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
Présentation de la société
Binnen de engineeringafdeling hebben wij verschillende specialisaties. Eén daarvan is lucht- en watertechniek. Het gaat onder meer over industriële ventilatie, warmterecuperatie, chilleroplossingen en hogetemperatuurwarmtepompen voor industriële toepassingen.
Description
De verantwoordelijkheden van een Project Engineer HVAC bij Arco zijn zeer divers en worden samen met ons mee bepaald op basis van je interesses en reeds opgebouwde kennis.· Als Project Engineer word je van bij de beginfase betrokken bij de conceptbepaling.· Je werkt dit concept technisch uit en rekent hiervan kostprijzen uit en ondersteunt het verkoopteam.· Na de verkoop ga je aan de slag om de concepten om te zetten in volledig werkende installaties.· Je hebt nauw contact met je collega Project Engineers, verkoop, aankoop, en de projectleiders en werkt samen met hen aan mooie realisaties.· Je krijgt de verantwoordelijkheid om de engineering van enkele projecten intern te coördineren tussen alle disciplines binnen Arco.
Exigences
Le candidatWe zoeken iemand die:
- Technisch onderlegd is: Je hebt een diploma in een technische richting (bijv. Elektromechanica-Klimatisering).
- Handig is met tekenprogramma’s: Kennis van tekenprogramma’s zoals Autocad, Revit of Stabicad is een pluspunt. Wij voorzien de nodige opleidingen om met onze interne systemen aan de slag te gaan.
- Oplossingsgericht denkt: Ruimtelijk inzicht en een praktische ingesteldheid zijn essentieel.
- Communicatief vaardig en collegiaal is: Samenwerken en duidelijk communiceren zitten in jouw aard.
- Resultaatgericht werkt: Je haalt voldoening uit het realiseren van uitdagende projecten.