Meewerkend Voorman Afvalbeheer
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Algemene informatie
Referentie
2026-9278Werkgebied
Standaard
Functie
Operations - Teamleader Detachering
Vacature naam
Meewerkend Voorman Afvalbeheer
Werkgebied
Operations
Introductie
Ben jij op je best wanneer je een team kan aansturen en ondersteunen? Ter uitbreiding van ons RENEWI team bij onze klant Esso in Antwerpen, zijn wij op zoek naar een Meewerkend Voorman Afvalbeheer.
Functieomschrijving
Ben jij op je best wanneer je een team kan aansturen en ondersteunen? Ter uitbreiding van ons RENEWI team bij onze klant Esso in Antwerpen, zijn wij op zoek naar een Teamleader
Samen met je team sta je in voor het inzamelen, sorteren en verpakken van afval en reststoffen om zo een veilige en efficiënte afvoer te garanderen.
Meewerkend Voorman Afvalbeheer
Locatie: Esso, Antwerpen
Voltijds, Dagdienst (werkuren bespreekbaar)
Ben jij graag actief op de werkvloer en haal je energie uit het begeleiden van collega's? Voor onze activiteiten bij Esso Antwerpen zoeken we een Meewerkend Voorman Afvalbeheer.
Samen met een klein team zorg je ervoor dat afval- en reststromen op een veilige, correcte en efficiënte manier worden ingezameld, gesorteerd, verpakt en afgevoerd. Je werkt dagelijks mee op de site en bent tegelijkertijd het aanspreekpunt voor jouw collega's en de klant.
Wat ga je doen?
Als Meewerkend Voorman combineer je operationeel werk met het begeleiden van een team van drie medewerkers.
- Actief meewerken aan het inzamelen, sorteren, verpakken en afvoeren van afval- en reststromen.
- Organiseren en coördineren van de dagelijkse werkzaamheden op de site.
- Fungeren als eerste aanspreekpunt voor jouw team en ondersteuning bieden waar nodig.
- Coachen en begeleiden van medewerkers op vlak van veiligheid, gezondheid en ontwikkeling.
- Onderhouden van het dagelijkse contact met de klant Esso en snel inspelen op operationele vragen of knelpunten.
- Verantwoordelijk zijn voor een correcte administratie, waaronder bezetting, registraties en wegingen.
- Ondersteunen bij onboarding, verzuimopvolging en evaluatiegesprekken.
- Mee waken over een veilige werkomgeving en ervoor zorgen dat veiligheidsprocedures worden nageleefd.
Wie ben jij?
- Je hebt ervaring in een operationele omgeving zoals logistiek, industrie, productie of afvalverwerking.
- Je hebt al een eerste ervaring in het aansturen of begeleiden van medewerkers.
- Je bent een praktische doener die mensen weet te motiveren.
- Administratieve taken schrikken je niet af en je werkt vlot met verschillende softwaresystemen.
- Je communiceert gemakkelijk met collega's, leidinggevenden en klanten.
- Veiligheid staat voor jou altijd op de eerste plaats.
- Bij voorkeur heb je een heftruckattest en ervaring.
Extra informatie
Wat bieden wij jou?
- Vast contract
- Zelfstandigheid en veel vrijheid in je job
- De nodige beschermingsmiddelen
- Een marktconform salaris van €19.9345/h, aangevuld met een mooi pakket extralegale voordelen
- Maaltijdcheques van 10/dag
- Pensioenplan van 1,50%
- Hospitalisatieverzekering
- Extra vakantiedagen: 6 betaalde en 6 onbetaalde ADV dagen + 1 extra feestdag. In totaal kan je dus 33 vakantiedagen opnemen
- Kans op doorgroei mogelijkheden
Interesse om aan de slag te gaan?
Solliciteer dan direct via de solliciteer knop.
Wie zijn wij?
In het kort… Het resultaat van ons werk? Minder afval, slimmer (her)gebruik van schaarse grondstoffen en minder CO2-uitstoot. Zo werken we aan een schonere, circulaire wereld waarin afval niet meer bestaat.
Wist je dat...
Onze collega’s Renewi aanbevelen vanwege het team, duurzaamheidsdoelstellingen en werkzekerheid met ontwikkelmogelijkheden?
Op dit moment 1 op de 5 vacatures intern wordt ingevuld, wat interne doorgroei stimuleert?
Salaris indicatie
19,9345
Salarisschaal
JLC 142.04 (Secondments)
Uren per week
40
Standplaats
België, Antwerpen
Locatie
Criteria sollicitant
Websites
- Website NL
- Website FR
- Website BE
Achternaam manager
Helsen
Voornaam manager
Dries
E-mail manager
dries.helsen@renewi.com
Behandeld door
Hoofdverantwoordelijke
Marieke Thys
Personaliseerbaar blok nr. 1
Social media image (1200 x 628)
https://i.ibb.co/8K7HGJZ/Foto-talentsoft-23.jpg
Twitter image (1024 x 512)
https://i.ibb.co/8K7HGJZ/Foto-talentsoft-23.jpg
Personaliseerbaar blok nr. 2
Description Google
Ben jij op je best wanneer je een team kan aansturen en ondersteunen? Ter uitbreiding van ons RENEWI team bij onze klant Esso in Antwerpen, zijn wij op zoek naar een Meewerkend Voorman Afvalbeheer.
Google Zoekopdracht
ploegbaas
voorman