Business Process Engineer

Il y a 2 jours

Halle, Flanders, Belgique Colruyt Group Temps plein
Bij Technics realiseren we investerings
- en verbeterprojecten voor de productieomgevingen van Colruyt Group. Voor Fine Food Meat zoeken we een Business Engineer Production die de brug vormt tussen productie, techniek en leveranciers. Je vertaalt de behoeften van de business naar concrete oplossingen en begeleidt projecten van analyse tot implementatie. Zo draag je bij aan de verdere optimalisatie en vernieuwing van onze vleesproductie. Wat doe je als Business Engineer Production?
• Je analyseert productieprocessen en werkt oplossingen uit om machines, productielijnen en werkwijzen efficiënter, ergonomischer en toekomstbestendig te maken.
• Je verzamelt en analyseert data uit verschillende bronnen en vertaalt deze inzichten naar concrete verbetervoorstellen voor productie
- en investeringsprojecten.
• Je gaat actief de werkvloer op, observeert processen en gaat in gesprek met operatoren en andere collega’s om de werking, uitdagingen en opportuniteiten echt te begrijpen.
• Je werkt businesscases, haalbaarheidsstudies en kostenanalyses uit voor investerings
- en verbeterprojecten.
• Je begeleidt projecten van idee tot opstart en werkt daarbij nauw samen met productie, techniek, aankoop en leveranciers.
• Je ondersteunt bij de selectie en implementatie van nieuwe machines, processen en technologieën.
• Je brengt stakeholders samen, geeft advies en bewaakt timing, budget en scope.
• Je werkt mee aan uiteenlopende projecten, van optimalisaties van bestaande productielijnen tot de ontwikkeling van volledig nieuwe productieomgevingen. Kortom, een functie waarin je technische en bedrijfsmatige vraagstukken omzet in concrete oplossingen en waarin je de impact van jouw projecten rechtstreeks terugziet op de werkvloer. Je werkt in Halle en kan tot 2 dagen per week telewerken. Profiel
• Opleiding – Je hebt een master als burgerlijk ingenieur, handelsingenieur of industrieel ingenieur en je beschikt over enkele jaren relevante werkervaring. Ervaring binnen vleesproductie is een troef, maar ervaring in een andere voedingsomgeving komt eveneens in aanmerking.
• Procesverbetering – Je bent vertrouwd met technieken voor werkpostanalyse, procesverbetering en modellering in productie, automatisatie of Lean.
• Analytisch denken – Je onderscheidt makkelijk detail van essentie. En als geboren probleemoplosser hou je altijd eenvoud en efficiëntie in het achterhoofd.
• Communicatie – Jij bent iemand die met iedereen wel een praatje kan slaan, betrokken en tegelijk assertief. En met je overtuigingskracht weet je anderen snel te enthousiasmeren.
• Talenkennis ¬– De voertaal bij Colruyt Group is Nederlands. Die taal beheers je dus grondig. Een goede kennis van het Engels en het Frans is een pluspunt.

Wij bieden
• Stimulerende werkomgeving
- Je komt terecht in een no-nonsense omgeving waarin iedereen gewoon zichzelf kan zijn. Operational excellence dragen we hoog in het vaandel.
• Innovatie
- Naast optimalisaties van bestaande processen werk je mee aan nieuwe productielijnen en grotere veranderingen binnen Fine Food Meat.
• Impact
- Je werkt aan machines, productielijnen en processen die dagelijks worden gebruikt. Het resultaat van je werk is rechtstreeks zichtbaar in onze productieomgeving.
• Vergoeding
- Je krijgt een aantrekkelijk loonpakket met tal van extralegale voordelen, waaronder een bedrijfswagen of een mobiliteitsbudget, winstdeelname en een hospitalisatieverzekering.