Servicemonteur Melkrobots + Koelsystemen
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Agri Limburg in Hamont-Achel is exclusief DeLaval-verdeler net over de Belgische grens en gespecialiseerd in alles rond melkproductie. Het kleine, vooruitstrevende team installeert en onderhoudt melksystemen en melkrobots, mestrobots, stalinrichting en drinkvoorzieningen bij melkveehouders. Van conventioneel melken tot volautomatisch, met persoonlijke begeleiding en service.
Functieomschrijving
Jouw werkdag
Als servicetechnieker ga je dagelijks de baan op om klanten te helpen met hun melkinstallaties. Je onderhoudt de installaties, volgt de situatie per bedrijf op en voorkomt of verhelpt storingen. Ook claim je onderdelen als dat nodig is. Het werk is gevarieerd en je hebt veel vrijheid in hoe je je dag invult.
Dit neem je mee
Een hart voor de landbouw
Technische vaardigheden en zin om te leren. Kennis van melktechniek is handig, maar niet nodig
Zelfstandig, want je bent dagelijks onderweg bij klanten
Flexibel en geen 9-tot-5-mentaliteit
Rijbewijs B
Dit krijg je ervoor terug
Loon naar ervaring en een vast contract
Extra voordelen zoals maaltijdcheques, ecocheques, commissie op omzet, gsm met abonnement, tablet en laptop
Opleidingen op maat, zodat je kunt groeien
Een goede work-life balance en vrij te kiezen verlof, in overleg met je collega's
Een sterke teamsfeer met regelmatig een hapje en drankje om de week af te sluiten, af en toe een teambuilding en drank op het werk
Werken via een Nederlandse payroll kan ook, met een contract volgens de Nederlandse wet en alle bekende voordelen
Functie-eisen
- B-rijbewijs
- Kennis van de materie
- Technische vaardigheden
- Zelfstandig werken
- Onderhouden van melkinstallaties
Sollicitatieprocedure
Heb je interesse? Klik op de link en ontdek in een paar clicks of de vacature bij je past. Via whatsapp of email kan je vervolgens nog vragen stellen en hebben wij nog wat vragen om je bij de juiste vestiging en recruiter voor te stellen.