Technisch Operator
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Responsibilities / Tasks
Voorbereiden, opbouwen en afbouwen van procesinstallaties voor klantproeven en demonstraties.Reinigen van procesapparatuur, hulpmiddelen en testfaciliteiten.Ondersteunen van technici bij routinematige onderhouds- en inspectiewerkzaamheden.Ontvangen, verplaatsen en organiseren van materialen, verbruiksgoederen en wisselstukken.Uitvoeren van stocktellingen en ondersteunen van magazijnactiviteiten.Ondersteunen van verzendingen en intern transport van apparatuur en materialen.Assisteren van Process Specialists tijdens proeven en demonstraties.Zorgen voor een veilige, nette en georganiseerde werkomgeving.Your Profile / Qualifications
Je beschikt over een technische opleiding of relevante praktijkervaring.Je hebt een hands-on mentaliteit en werkt graag praktisch en resultaatgericht.Je hebt ervaring in een industriële, logistieke, magazijn- of productieomgeving.Je bent georganiseerd, nauwkeurig en hebt oog voor detail.Je bent een teamspeler met een positieve en flexibele instelling.Je beheerst het Nederlands en hebt een basiskennis van het Engels.
Wat bieden wij:
Een voltijdse functie van onbepaalde duur.Een dynamische en internationale werkomgeving binnen GEA.Werken met geavanceerde farmaceutische procestechnologieën.Ruimte voor opleiding, ontwikkeling en doorgroeimogelijkheden.Een competitief salarispakket aangevuld met aantrekkelijke extralegale voordelen.
Wat gebeurt er als je gesolliciteerd hebt?
Je ontvangt een e-mail wanneer uw sollicitatie is verwerkt.
Een van onze Talent Acquisition Partners beoordeelt of de sollicitatie voldoet aan de kwalificaties van de functie.
Als jouw sollicitatie met succes is nagekeken, wordt u uitgenodigd voor een eerste gesprek, virtueel of persoonlijk.
Meestal nemen we na het tweede/derde gesprek een beslissing.
Aarzel niet om contact op te nemen met ons team in elke fase van jouw sollicitatie.