Notarieel medewerker

Il y a 5 heures

Antwerp, Flanders, Belgique Accent Temps plein
Bedrijfsinformatie

Onze klant heeft al enkele jaren ervaring in de wereld van outsourcing en is volop in groei. Ze specialiseren zich in juridische en financiële profielen en zijn een gekende naam aan het worden binnen de sector Hiervoor zoeken ze gedreven collega's die mee aan deze kar willen trekken.

Functieomschrijving

Voor onze klant zijn we op zoek naar een notarieel medewerker die via outsourcing zal tewerkgesteld worden.

  • Eerste aanspreekpunt voor het onthaal
  • Uitvoeren van administratieve taken zoals agendabeheer, postverwerking, kopieerwerk en dossierverdeling
  • Opstarten van dossiers en bevestigen van ontvangst aan cliënten
  • Grondige opzoekingen uitvoeren voor juridische akten
  • Opstellen van akten binnen rechtsdomeinen zoals vastgoed, schenkingen, familiezaken, nalatenschappen en vennootschappen
  • Afhandelen van post-akte formaliteiten zoals bankcorrespondentie, opstellen van afschriften en e-registraties
  • Verantwoordelijk voor legalisaties
  • Functievariatie afhankelijk van het project, met aandacht voor jouw voorkeur en expertise

Jouw profiel
Dit heb je nodig voor de job

Voor deze functie als notarieel medewerker zoeken wij iemand die:

  • Werkervaring heeft binnen het notariaat
  • Computervaardig en leergierig is om nieuwe applicaties/tools aan te leren
  • Rijbewijs B heeft en bereid is om tot een uur te rijden vanuit jouw woonplaats (naargelang het project)
De ideale collega is...

Om het team te versterken zoeken we iemand die:

  • Gemotiveerd is met positieve ingesteldheid
  • Nauwkeurig en efficiënt werkt
  • Flexibel en stressbestendig is

Wij bieden jou
Je loon en extralegale voordelen

Voor deze functie als notarieel medewerker biedt onze klant het volgende loonpakket:

  • Bruto maandloon afhankelijk van relevante ervaring
  • Wagen met tankkaart is bespreekbaar afhankelijk van profiel
  • Maaltijd- en ecocheques
  • Hospitalisatie- en groepsverzekering

Jouw uurrooster loopt van maandag tot en met vrijdag. In totaal werk je 40 uur per week waardoor je 12 extra verlofdagen per jaar opbouwt. Je plant jouw verlof in overleg met de klant in. Glijdende uren, thuiswerk etc. zijn afhankelijk van het regime van het bedrijf waar je terecht komt.

Zo zit het met je vakantie

Je vakantie mag je vrij kiezen in overleg met collega's. Je hebt 12 extra verlofdagen die je per jaar opbouwt omdat je 40u per week werkt.