Senior Propositie Marketeer Eneco B2B
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Senior Propositie Marketeer Eneco B2B
Ga terugSolliciteer directEneco - Rotterdam 3-5 jaar 36 - 40 uur Marketing & Communicatie €83.000 - €117.000 Deel op social media:Senior Propositie Marketeer Eneco B2B
Eneco - Rotterdam Marketing & Communicatie 3-5 jaar €83.000 - €117.000 36 - 40 uur Solliciteer directJe ontwikkelt en verbetert B2B-energieproposities op het snijvlak van energielevering en flexibiliteit.
Je werkt aan oplossingen voor zakelijke klanten die te maken hebben met netcongestie, elektrificatie en verduurzaming.
Maak direct impact op de energietransitie.
Waarom kiezen voor Eneco?
De energietransitie vraagt om slimme oplossingen. Zeker voor zakelijke klanten. Bedrijven willen verduurzamen, maar krijgen te maken met netcongestie, elektrificatie en de vraag hoe zij verbruik, opwek en teruglevering slimmer kunnen combineren.
Bij Eneco B2B ontwikkel en verbeter je proposities die klanten helpen deze uitdagingen aan te pakken. Je combineert klantinzichten, marktontwikkelingen en commerciële kansen tot oplossingen die waarde creëren voor zowel klant als Eneco.
Je krijgt veel verantwoordelijkheid en eigenaarschap. Van klantinzicht en businesscase tot pilot, marktintroductie en opschaling. Daarbij werk je samen met collega's uit andere teams zoals productontwikkeling, productmanagement, commercie en marketingcommunicatie.
Dit ga je doen
Als Propositie Marketeer ontwikkel en verbeter je proposities voor zakelijke klanten, met een focus op elektriciteit en gas in combinatie met flexibiliteit. Je onderzoekt klantbehoeften, analyseert marktontwikkelingen en vertaalt inzichten naar proposities met onderscheidende klantwaarde. Bijvoorbeeld: hoe helpen we mkb-klanten meer waarde uit hun opwek, verbruik en flexibiliteit te halen?
Je bouwt businesscases, zet pilots op en valideert proposities in de markt. Vervolgens zorg je samen met verschillende disciplines voor een succesvolle introductie en verdere groei.
Gaat dit over jou?
Je bent een ervaren propositiemarketeer die complexe vraagstukken met veel belangrijke details weet om te zetten in concrete resultaten. Je brengt structuur, neemt initiatief en voelt je thuis in een omgeving waar niet alles vooraf vaststaat. Je weet stakeholders te verbinden, creëert draagvlak en neemt verantwoordelijkheid voor het gezamenlijke resultaat. Je houdt ervan om zaken grondig uit te zoeken, verbanden te leggen en complexe trajecten zorgvuldig te organiseren.
Daarnaast herken je jezelf in het volgende:
Je hebt minimaal 8 jaar ervaring in propositiemarketing, propositieontwikkeling of een vergelijkbare rol. Je hebt ervaring met het ontwikkelen of verbeteren van B2B-proposities waarin producten, diensten en klantwaarde samenkomen. Je hebt aantoonbare ervaring met klantonderzoek, marktonderzoek, businesscases en validatie van nieuwe proposities. Je hebt sterke projectmanagementvaardigheden en ervaring met multidisciplinaire trajecten. Je weet stakeholders te verbinden en bouwt makkelijk draagvlak in een complexe organisatie. Je werkt gestructureerd en pragmatisch en zorgt dat ideeën niet op slides blijven staan. Ervaring binnen de energiemarkt, commodity, energietransitie of flexibiliteitsoplossingen is een sterke pré.Past niet alles precies, maar denk je wel dat deze rol goed bij je past? Dan nodigen we je graag uit om te reageren
Je bent verantwoordelijk voor
Ontwikkelen en doorontwikkelen van B2B-proposities op het snijvlak van flexibiliteit en commodity, met onder andere specifieke aandacht voor het mkb-segment.Vertalen van klantinzichten, marktontwikkelingen en strategische ambities naar proposities met duidelijke klantwaarde.Uitvoeren van markt-, klant- en concurrentieonderzoek.Ontwikkelen, testen en valideren van proposities via pilots.Coördineren van multidisciplinaire trajecten van concept tot marktintroductie en optimalisatie.Ontwikkelen van businesscases, presentaties, trainingen en commerciële propositiematerialen.Dit worden je collega's
Je wordt onderdeel van het team Marketing binnen Eneco B2B. Een team van ervaren professionals met verschillende achtergronden en specialismen die samenwerken aan nieuwe proposities voor zakelijke klanten. Van gestructureerd tot creatief, van commercieel gedreven tot redactionele focus, van introvert tot extravert. In dit team vullen we elkaar aan. Er wordt veel aandacht besteed aan vakinhoudelijke ontwikkelingsmogelijkheden en we werken hybride.
Ons hoofdkantoor staat in Rotterdam-Alexander, direct naast metro- en treinstation Rotterdam Alexander. Een moderne werkp