Bieke Van Baelen

Il y a 3 heures

Wommelgem, Flanders, Belgique IGEAN Temps plein

Never a dull day bij team communicatie. Elke dag leer je ofwel iets nieuw bij over onze dienstverlening, ontdek je een nieuwe tool of vaardigheid of ontmoet je een collega uit een team waar je nog niet eerder mee samenwerkte. Daarnaast is de veelheid aan topics waarover we communiceren zó uitgebreid, dat je horizon enorm verbreedt. Het evenwicht thuiswerk werken op kantoor of locatie maakt dat je perfect je taken kan plannen volgens de prioriteiten van dat moment.

Onze rol is niet alleen het overbrengen van de boodschap, maar ook kritische meedenken met onze collegas. Omdat we de lijm zijn tussen de 12 teams kan je zo ervaringen inbrengen en een project (nóg) beter maken. Natuurlijk zijn de kerntaken van IGEAN ook héél waardevol, denk maar aan de duurzame insteek van zowel team klimaat als team inzameling. Al is een communicatierol vaak eentje vanop de zijlijn, toch ben je een geapprecieerde coach .

Voor mij is de enorme variatie een belangrijke troef. Daarnaast ligt er nog héél wat communicatiewerk op de plank. Uitdagingen genoeg om naar uit te kijken

Je krijgt heel wat vrijheid om een vraag in te vullen en dat maakt het elke keer weer boeiend en uitdagend om een originele insteek te vinden. Heel wat enthousiaste collegas gaan graag mee in dat verhaal en ook de vlotte interactie met de leidinggevende maakt dat je aan het einde van het project met een glimlach terugblikt op een intense periode.

Communication and trust are the 2 main ingredients for a successful relationship. en dat vind ik ook terug in mijn job bij IGEAN

Bieke Van Baelen

Expert communicatie & sensibilisatie