Accountant A-Y | 4/5de of voltijds | tot € 4000 + voordelen

Il y a 18 heures

HeusdenZolder, Flanders, Belgique Ghuman&Co Temps plein

Vacature: Accountant A-Y | Tot € 56 000/jaar + extralegale voordelen | Voltijds of 4/5de | 26 vakantiedagen

Voor een internationaal familiebedrijf in Heusden-Zolder zijn wij op zoek naar een Accountant A-Y. Je komt terecht in een warme en collegiale werkomgeving waar de boekhouding van verschillende Belgische en buitenlandse vennootschappen centraal wordt beheerd.

Je krijgt een afwisselend takenpakket, werkt nauw samen met jouw collega's binnen het Finance team en krijgt de kans om jouw boekhoudkundige kennis verder uit te breiden.

Jouw takenpakket als Accountant A-Y:

  • Je verwerkt de aankoop- en verkoopfacturen, bankverrichtingen en betalingen van verschillende Belgische en buitenlandse vennootschappen.
  • Je volgt de openstaande facturen en betalingen op en neemt indien nodig contact op met klanten.
  • Je helpt mee bij de maandafsluitingen en de voorbereiding van de jaarafsluitingen, samen met jouw collega's.
  • Je ondersteunt het Finance team bij financiële analyses, rapporteringen en andere boekhoudkundige taken.

Jouw profiel als Accountant A-Y:

  • Je beschikt over een graduaat of bachelor in Accountancy-Fiscaliteit en hebt minstens 3 jeer ervaring als Boekhouder
  • Je bent nauwkeurig, leergierig en een echte teamplayer. Je werkt vlot met Excel en kennis van Microsoft Dynamics Business Central is een pluspunt.
  • Je werkt graag in een internationale omgeving. Kennis van Duits, Engels en/of Frans is een mooie troef.

Het aanbod dat je kan verwachten als Accountant A-Y:

  • Onmiddellijk vast contract van onbepaalde duur, met de mogelijkheid om voltijds of 4/5de aan de slag te gaan
  • Glijdende werkuren en 1 dag thuiswerk per week na de inwerkperiode, waardoor je jouw werkdag flexibeler kan organiseren
  • Een aantrekkelijk brutoloon tot € 4000 per maand, afhankelijk van jouw ervaring, kennis en competenties
  • Een netto-onkostenvergoeding van € 115 per maand, die je bovenop jouw nettoloon ontvangt
  • Maaltijdcheques van € 7 per gewerkte dag, als mooie aanvulling op jouw loonpakket
  • Een hospitalisatieverzekering en groepsverzekering, zodat je ook op het vlak van gezondheid en pensioen extra zekerheid geniet
  • De mogelijkheid tot fietsleasing, zodat je op een voordelige en duurzame manier naar het werk kan komen
  • Maar liefst 26 vakantiedagen per jaar, zodat je voldoende tijd hebt om te ontspannen.
  • Je komt terecht in een internationaal familiebedrijf met een warme werksfeer, korte communicatielijnen en een vlot bereikbaar kantoor in Heusden-Zolder

Ben jij een enthousiaste accountant die graag verantwoordelijkheid neemt, nauwkeurig werkt en zich verder wil ontwikkelen binnen een internationale onderneming? Dan is dit misschien wel de ideale volgende stap in jouw carrière

Solliciteer vandaag nog of neem vrijblijvend contact op met Asfand Arif voor meer informatie via of 0492 11 02 42.

YXNmYW5kLjQ1MDUyLjEyMjcxQGdodW1hbi5hcGxpdHJhay5jb20.gif