Jurist met ervaring in het notariaat
Il y a 20 heures
Lommel, Flanders, Belgique
notaris
Temps plein
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Wij zijn op zoek naar een extra jurist om onze ploeg te versterken.
Wat ga je doen?
Zelfstandig beheren van dossiers Akten maken Adviseren van cliëntenWie ben jij?
Afgeronde rechtenopleidingBij voorkeur master in het notariaatMinstens 2 jaar ervaring in het notariaatPassie voor het recht en interesse in het notariaatAmbitie om jezelf te blijven ontwikkelenEen portie gezond verstand en je weet van aanpakkenZorgvuldig, leergierig en proactiefWat bieden wij?
Correct loon in overeenstemming met je verantwoordelijkheid en ervaring Talrijke voordelen eigen aan de sector en aan het kantoor: maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, aanvullend pensioenplan, verzekering inkomensverlies, eindejaarspremie, CAO-premie, verplaatsingsonkosten en ecochequesMogelijkheid tot bedrijfswagen na 5 jaar in dienstExtra vrije dagen tussen kerst en nieuw Een team waarin enthousiasme en initiatief worden gewaardeerdVeel ruimte voor groei en opleidingGoede begeleidingJuridische overlegmomentenDoorgroeimogelijkhedenRegelmatige groepsactiviteiten: team building, lunchenOutsource- en interimkantoren: gelieve zich te onthouden.