Ergotherapeut(e) Revalidatie voltijds Vervanging

Il y a 4 heures

Lebbeke, Vlaams Gewest, Belgique Reva Tersig VZW Temps plein

Ben jij gepassioneerd om zorg te bieden aan ouderen en wil je een positieve bijdrage leveren aan hun welzijn en herstel? Voor onze revalidatie zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor een voltijdse betrekking, met mogelijkheid tot uitbreiding in de toekomst.

Bij Ter Sig bieden we een warme, veilige en huiselijke omgeving voor onze bewoners. Onze missie is gericht op het leveren van zorg op maat, waarbij we altijd respect hebben voor privacy, zelfstandigheid en gelijkwaardigheid.

Je draagt verantwoordelijkheid over het revalidatieproces van onze bewoners.


  • Ondersteunen bij Activiteiten van Dagelijks Leven (ADL).
  • Begeleiden van het zorgontbijt en het middagmaal.
  • Organiseren van activiteiten voor bewoners, zowel individueel als in groep.
  • Uitvoeren van revalidatie- en ergotherapeutische activiteiten.
  • Afnemen van MMSE-testen en in orde brengen van (mobiliteits)hulpmiddelen.
  • Begeleiden van de revalidatie van bewoners en bezoekers van het dagzorgcentrum in de revalidatiezaal.
  • Bijhouden van elektronische dossiers van de bewoners.
  • Deelnemen aan teamvergaderingen en nauw samenwerken met collega's.
  • Creëren van een gezellige en aangename sfeer op de afdeling
  • Zorg dragen voor een zinvolle en plezierige tijdsbesteding van de bewoners.

Je bent bereid om mee te draaien als back-up voor de ergo op de revalidatieafdeling

Je ziet het positieve in bewoners en collega's en spreekt dit ook graag uit

Je bent hands-on en weet prioriteiten te stellen, soms is een korte babbel belangrijker dan een strak opgemaakt bed

Je draagt respect uit, voor je een kamer binnen gaat klop jij even aan

Ook al is het druk, je weet als geen ander dat een goeiemorgen van essentieel belang is om de dag te starten

In de regio wonen is een groot pluspunt

Ervaring is een mooi meegenomen maar motivatie en enthousiasme is wat we zoeken, je weet precies waarom je deze job wil doen


Film, Samenwerken, Revalidatie, SEN