Senior SAP Analytics Lead — Architect

Il y a 5 heures

Kontich, Vlaanderen, Belgique Flexso Temps plein
Noem jij jezelf zonder schroom een ervaren Analytics Architect? Heb je ook je strepen al verdiend in BI? Je komt tot je recht in een open en ambitieuze omgeving waar je je eigen weg bepaalt? En waar je een sterk projectteam aanstuurt? Dan klink jij als onze nieuwe SAP Analytics Lead Consultant. Lees vooral verder.

Flexso, da’s een team met véél expertises. Als

SAP Gold partner

bouwen we mee aan de bedrijfsprocessen van morgen en willen we een

pionier

zijn

in digitale innovatie ; dat is waar we elke ochtend met volle goesting voor opstaan. En dat doen we intussen al meer dan 15 jaar.

We zijn een enthousiaste en gepassioneerde bende, gedreven door ondernemingszin en teamspirit. De blik vooruit en de voeten op de grond.

Onze waarden en mensen, dat is onze kracht

Hier is iedereen helemaal zichzelf en krijg je de kans om initiatief te nemen en het verschil te maken in je rol. Bij Flexso zit je goed én op de eerste rij. Zin om mee te schrijven aan ons groeiverhaal?

Als SAP Analytics Lead Consultant bij Flexso... Trek je de kar bij uitdagende SAP Analytics-projecten. Je luistert naar de datanoden van klanten actief in diverse sectoren, en adviseert hen over hun

Analytics roadmap . Hebben je salescollega’s een

een demo of proof of concept

nodig om hun voorstel kracht bij te zetten? Dan kloppen ze bij jou aan. Nadien

teken jij de architectuur uit

van onze SAP Analytics-oplossingen. Je leidt je projectteam naar een succesvolle implementatie en bewaakt continu de kwaliteit, maar je

draait zelf ook actief mee

in elk project.

Je krijgt veel verantwoordelijkheid, maar staat er nooit alleen voor. Bovendien krijg je bij Flexso de

ruimte en vrijheid

om je toe te leggen op boeiende projecten. En dat op basis van jouw interesses en expertise. De nieuwste technologieën van dichtbij opvolgen? Workshops leiden of de nieuwste SAP-innovaties delen met je collega’s? Dat juichen we alleen maar toe.

Wat verwachten we?

Je hebt een brede kennis van

BI

en hebt ervaring met

native HANA modelling ,

Virtual Data modelling

(CDS) en/of het

SAP Analytical-portfolio

(BW, SAP Datawarehouse Cloud, BO, SAC, BPC).

Je neemt de verantwoordelijkheid op om

projecten van begin tot eind

op te volgen.

Je krijgt energie van

solution design

en stippelt graag

Analytics roadmaps

uit. Je vindt het bovendien ook fijn om je uitgebreide kennis daarover te delen met je team.

Je kan een Analytics team aansturen

op projecten /opdrachten. Met je brede kijk op niet enkel analytics kan je de klant / collega’s overtuigen van de juiste aanpak om tot de juiste oplossing te komen. Jouw coaching-skills vormen één van je sterkste kwaliteiten.

Je bent

gemotiveerd om continu bij te leren

over de nieuwste technologische ontwikkelingen.

Je communiceert helder en bouwt

langdurige relaties op met collega’s en klanten .

Je bent een

teamplayer

en gelooft in

kennisdeling .

Wat bieden wij?

Boeiende en gevarieerde projecten

waarin je zelf je interesses kan volgen.

Je maakt

deel uit van een ervaren team

in een professionele organisatie.

Een job met impact : je katapulteert je klanten naar de toekomst en laat hen groeien.

Coaching, opleidingen en genoeg

ruimte om jezelf te ontwikkelen .

Een cultuur van

kennisdeling , waar iedereen elkaar uitdaagt en helpt groeien.

Duidelijke focus op

innovatie : we investeren graag in de nieuwste tools en volgen de SAP roadmap op de voet.

De

dynamiek

van een klein bedrijf en de

mogelijkheden

van een groot bedrijf.

Een open organisatie

met toffe collega’s en véél feestjes. Een barbecue, hackaton of een weekendje weg zijn eerder regel dan uitzondering. Voor zover we met regels werken, dan.