Ervaren Boekhouder | 2d/week | Tijdelijk | NL

Il y a 5 heures

Leuven, Flanders, Belgique Jobbydoo Temps plein
Heb je ervaring met het zelfstandig beheren van een boekhouding en zoek je een deeltijdse, tijdelijke opdracht? Voor een onderneming actief in schoonmaak en facility services in Haacht zoeken we een ervaren Boekhouder voor een tijdelijke opdracht van hoogstwaarschijnlijk enkele maanden. Je neemt de dagelijkse boekhouding van twee vennootschappen in handen. We zoeken daarom iemand die snel zijn of haar weg vindt en zelfstandig verantwoordelijkheid kan opnemen. Wat ga je doen?
- Je verwerkt aankoop
- en verkoopfacturen en boekt financiële verrichtingen.
- Je volgt openstaande klanten
- en leveranciersposten op en voert betalingen uit.
- Je zorgt voor de correcte en tijdige uitvoering van de loonuitbetalingen.
- Je houdt de boekhouding nauwkeurig bij en bereidt de nodige gegevens voor afsluitingen voor.
- Je stemt af met het externe boekhoudkantoor, dat instaat voor de jaarrekening en fiscale afhandeling. Profiel Wie zoeken we?
- Je hebt een achtergrond in boekhouding en relevante ervaring met een zelfstandig beheerde boekhouding.
- Je bent vertrouwd met de boekhouding van A tot Y; jouw ervaring gaat verder dan financiële administratie.
- Je werkt nauwkeurig, stelt prioriteiten en bewaakt deadlines.
- Je neemt initiatief en communiceert vlot met collega’s en het externe boekhoudkantoor.
- Je bent bij voorkeur snel beschikbaar en kunt structureel twee dagen per week werken.
- Je beheerst vlot de Nederlandse taal. Je zal werken op 2 weekdagen naar keuze vanuit het kantoor te Haacht. Aanbod Wat mag je verwachten?
- Een tijdelijke opdracht van vermoedelijk enkele maanden. De exacte duur ligt nog niet vast.
- Twee werkdagen per week, waarbij de weekdagen in overleg vrij te kiezen zijn. Een halftijdse invulling is bespreekbaar.
- Een loon naargelang ervaring.
- Maaltijdcheques van €8 per gewerkte dag. Interesse? Solliciteer online of stuur je cv en motivatie door naar Leuven.130@adecco.be