Automecanicien

Il y a 6 jours

Nazareth, Flanders, Belgique Citroën Temps plein
BedrijfsinformatieDeze familiegarage is al jarenlang actief binnen het Citroën-gamma.
De garage ligt aan de IKEA en is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.
Het bedrijf werkt als familiegarage met een team van 3 mechaniekers. Functieomschrijving3 redenen om voor deze job te kiezenFamiliale garageCitroën garageHier is zeer veel mogelijkZo ziet je job er uitAls automechanieker bij deze garage:
- Sta je in voor het onderhoud en de herstellingen van auto's van Citroën
- Zorg je voor het regelmatig nazien en controleren van remmen, banden, motor, lichten, enz.
- Herstel, monteer en vervang je banden.
- Ververs je olie en smeer je een voertuig.
- Voer je grondige controles uit op de motor, koppeling, versnellingsbak, aandrijving, ophanging, remmen en chassis en herstel je deze.

Jouw profiel
Dit heb je nodig voor de jobVoor deze functie heb je een diploma automechanica, een rijbewijs B en een goede kennis van het Nederlands nodig.
Je hebt een diploma automechanica.
Je spreekt goed Nederlands en leest vlot Nederlands, omdat de werkbonnen handgeschreven zijn.
Je hebt een rijbewijs B.
Je bent beschikbaar om 40 uur per week te werken en staat open voor overuren.
Je steekt graag de handen uit de mouwen en werkt graag in een klein team met drie andere mechaniekers.

Wij bieden
jouJe loon en extralegale voordelenje werkt 40u per weekwaarvan dus 2 overuren die kunnen worden uitbetaald€250 ecocheques/jaarloon afhankelijk van jouw relevante werkervaringuniform van de garage zelfwerken in een open atelier met veel lichtinval3 weken collectief verlof in de zomer en 1 week tussen Kerst-en NieuwjaarZo zit het met je vakantie3 weken gesloten met de Gentse FeestenKerst-en Nieuwjaar 1 week gesloten