Account Manager Medische Software

Il y a 1 heure

Deinze, Flanders, Belgique Sales Talents Temps plein

Voor een internationale speler in medische softwareoplossingen zoeken we een ondernemende Account Managers die de softwareoplossingen voor kinesitherapiepraktijken of dokterspraktijken in Vlaanderen verder op de kaart zet. Ben jij een commerciële hunter die graag zelfstandig de baan op gaat en energie haalt uit nieuwe klanten binnenhalen? Wil je bovendien meewerken aan de verdere digitalisering van de gezondheidszorg? Dan is deze commerciële uitdaging misschien iets voor jou


  • Als Account Manager ben je verantwoordelijk voor de commerciële ontwikkeling van jouw markt binnen Vlaanderen .
  • Je combineert actieve prospectie met het uitbouwen van bestaande klantenrelaties . Een deel van de afspraken komt spontaan binnen via ge nteresseerde praktijken, maar je neemt ook zelf het initiatief om nieuwe opportuniteiten te creëren.
  • Zelfstandig afspraken genereren via telefonische prospectie, cold calling en het opvolgen van binnenkomende leads.
  • Zelfstandige kinesitherapeuten, dokters en groepspraktijken bezoeken en demonstraties geven van de medische softwareoplossingen.
  • De behoeften analyseren en hen adviseren over de meest geschikte digitale oplossingen.
  • Onderhandelen en nieuwe licentiecontracten afsluiten.
  • Bestaande klantenrelaties onderhouden en verder uitbouwen.
  • Commerciële opportuniteiten detecteren via upselling van bijkomende modules, opleidingen en hardware.
  • Je bent het commercieel aanspreekpunt voor jouw klanten en werkt nauw samen met de helpdesk, productmanagement en inside sales.
  • Resultaten opvolgen en rapporteren op basis van onder andere order intake, klantenbezoeken en prospectieactiviteiten.

  • Minimaal 5 jaar commerciële ervaring , bij voorkeur in B2B-field sales.
  • Een stevige huntermentaliteit : actief prospecteren, telefonische contacten leggen en nieuwe klanten overtuigen.
  • Ervaring binnen de medische sector, healthcare, farmaceutische industrie of medische apparatuur is een sterke troef. Ook ervaring in B2B-software in een andere technische/commerciële omgeving komen is interessant.
  • Vlot in het voeren van commerciële gesprekken en het geven van productdemo's.
  • Interesse in digitale oplossingen en voldoende affiniteit met software om nieuwe toepassingen snel onder de knie te krijgen.
  • Zelfstandig, ondernemend en resultaatgericht , met voldoende maturiteit om een eigen klantenportefeuille te beheren.
  • Een goede kennis van het Nederlands is noodzakelijk. Frans en Engels is een plus.



  • Vast brutoloon tot € 5.000 per maand, afhankelijk van jouw ervaring en expertise.
  • Jaarlijkse bonus tot € 20.000 , uitbetaald per kwartaal en gekoppeld aan persoonlijke commerciële doelstellingen.
  • Bedrijfswagen.
  • Netto onkostenvergoeding.
  • Maaltijdcheques van € 8 per gewerkte dag.
  • Laptop en gsm.
  • Groepsverzekering.
  • Hospitalisatieverzekering
  • Ambulante verzekering met terugbetaling van medische kosten tot € 2.500 per jaar.
  • 12 ADV dagen.
  • Een intensieve productopleiding en begeleiding door ervaren collega's.
  • Je krijgt veel autonomie en de ruimte om je eigen commerciële aanpak te bepalen.



Medische software, Geneesmiddel, Verkoop, Productmanagement, Onderhandelen, Medische apparatuur, Cold calling, Hardware, Engelse taal, Interne sales, Frans, B2B-Marketing, Klanten werven, Medische sector, Rapporteren, Contacten leggen, Nederlands, Consulting