Voor onze nieuwe winkel zijn wij op zoek naar een Assistent-winkelmanager. Als Assistent-winkelmanager weet jij precies hoe je zowel klanten als collega's tevreden houdt. En als zij tevreden zijn, ben jij dat ook. Je bent betrokken, enthousiast en zorgt ervoor dat klanten een optimale winkelervaring hebben, het team goed samenwerkt en de winkel er altijd commercieel en verzorgd uitziet.
Een werkdag als Assistent-winkelmanager
Maandagochtend, net voor 09.00 uur. Deze week is de winkelmanager met vakantie en neem jij zijn of haar taken over. Je opent de winkel en bespreekt samen met je collega's de planning van de dag. Wie vult de schappen aan? Wie begint achter de kassa? En welke nieuwe acties starten deze week?
De eerste klant komt binnen. Je heet de klant welkom en maakt een praatje. Dan gaat de bel: de eerste levering van de week is gearriveerd. Samen steken jullie de handen uit de mouwen en nemen jullie de levering in ontvangst in het magazijn. Dat moet snel, want de eerste schappen moeten alweer worden aangevuld. De aanbieding van de week blijkt direct een succes Oeps, iemand laat een fles Dasty vallen. Geen probleem. Met een emmer water en een dweil is alles in een mum van tijd weer schoon. Voor je het weet is de dag voorbij. Je sluit de winkel af en zorgt ervoor dat alles klaarstaat voor de volgende dag. Er is altijd genoeg te doen in een winkel: het magazijn op orde houden, schappen en promoties verzorgen, klanten helpen en nog veel meer