Floormanager Operations Albron Center Parcs De Vossemeren
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Om ons team op Albron Center Parcs De Vossemeren te versterken zijn we opzoek naar een enthousiaste Floor Manager Operations klaar voor een nieuwe uitdaging
Werken als Floor Manager in de horeca betekent collega's uitdagen, teamwerk stimuleren, perfecte service bieden én elke gast een onvergetelijke ervaring bezorgen. Tegelijkertijd: organisatorisch alles in goede banen leiden en verkooptargets waarmaken. En dat allemaal in een geweldige vakantie-omgeving
- Verantwoordelijk voor juiste uitvoering van alle werkzaamheden in elk concept
- Leidinggeven aan en aansturen van jouw team
- Coachen van je collega's
- Verkoopkansen zien en benutten
- Zorgdragen voor en toezien op een optimale gastbeleving
Maikel: “Als restaurant manager stuur ik in ongeveer 25 tot 35 collega's aan, zo'n 10 collega's per shift. Ik zorg ervoor dat in elk restaurant alles goed reilt en zeilt.”
- Werkervaring in een leidinggevende rol
- Horeca ervaring
- Flexibel in het werken met een wisselend rooster en weekenddiensten
- Goede communicatieve vaardigheden
- Verantwoordelijkheid nemen en afspraken nakomen
- Gast- en servicegerichte attitude en een commerciële feeling
Cindy: “Je moet flexibel zijn in de horeca. Elke dag is weer anders, met steeds andere gasten. Als het druk is en je een goede omzet draait, heb ik echt dat ‘wow-gevoel'. Dit geeft zoveel energie in het team. Als leidinggevende in de horeca is dat wat je wilt zien natuurlijk”
Uitvoering, Restaurants, Communicatie, HORECA, Operations, Coaching