Verpleegkundige inwendige 2
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Voltijds, Deeltijds Onbepaalde duur Gent
Voor onze nieuwe afdeling, inwendige 2, op straat 26 binnen het toekomstige fusieziekenhuis AZ Ganda, zijn we op zoek naar verpleegkundigen met interesse in interne geneeskunde.
Op deze afdeling zal de focus voornamelijk liggen op pneumologie, aangevuld met endocrinologie en neurologie. We zijn dus op zoek naar verpleegkundigen die niet enkel warme en deskundige zorg willen bieden, maar ook zin hebben om mee vorm te geven aan een nieuw team en een nieuwe werking.
De opstart van Straat 26 is voorzien vanaf het voorjaar van 2027. Wil je nu al deel uitmaken van dit verhaal? Dan kan je reeds aan de slag op één van onze verwante afdelingen, waar je de nodige expertise opbouwt en vertrouwd raakt met de patiëntengroep en de werking van het ziekenhuis.
Wat zijn jouw taken?
- Je staat in voor de verpleegkundige zorg van patiënten binnen de interne geneeskunde.
- Je observeert, rapporteert en onderneemt actie waar nodig.
- Je voert verpleegtechnische handelingen uit volgens de geldende richtlijnen.
- Je informeert en begeleidt patiënten en hun naasten tijdens hun opname.
- Je werkt nauw samen met artsen, paramedici en collega's om kwalitatieve en veilige zorg te garanderen.
- Je draagt actief bij aan een vlotte afdelingswerking en een collegiale werksfeer.
- Je behaalde een bachelor of graduaat verpleegkunde.
- Je beschikt over sterke communicatieve vaardigheden om effectief te kunnen communiceren met patiënten, familie, artsen, collega’s, …
- Je beschikt over sterke organisatorische vaardigheden, kan vlot prioriteiten stellen. Een wijziging in planning brengt je niet snel van de wijs
- Je bent in staat om problemen te analyseren, inzicht te krijgen in de oorzaken hiervan en gaat systematisch op zoek naar een oplossing
- Door jouw innovatieve blik op zorg sta je ervoor open om nieuwe ideeën te omarmen en streef je naar continue verbetering van zorgprocessen – en protocollen
- Je haalt energie uit samenwerken in een hecht team waar collega’s op elkaar kunnen rekenen en waar respect, open communicatie en collegialiteit centraal staan
Ons aanbod
- Een contract van onbepaalde duur met een jobtime van 100% (80% is bespreekbaar)
- Je werkt volgens een variabel uurrooster en 1 weekend op 2
- Startdatum: zo snel mogelijk of in onderling overleg
- Verloning volgens IFIC-barema’s, waarbij we altijd rekening houden met jouw relevante anciënniteit
- Een hospitalisatieverzekering (en mogelijkheid om gezinsleden aan te sluiten aan gunstig tarief)
- Korting op hospitalisatie bij opname in het ziekenhuis voor medewerkers en voor inwonende gezinsleden
- Maaltijdcheques na 1 jaar
- Mogelijkheid tot fietsleasing
- Woon-werkvergoeding: maximale fietsvergoeding, gratis openbaar vervoer, vergoeding auto/moto/bromfiets
- Kinderdagverblijf Beregoed gelegen op campus Sint – Lucas
- Gratis parkeergelegenheid
- Maaltijden aan gunstige prijzen
- Korting in diverse handelszaken, pretparken, wellness, …
- Organisatie van heel wat leuke evenementen zoals sportactiviteiten, Nieuwjaarsfeest, …
Verneem je graag nog meer over onze aantrekkelijke extralegale voordelen? Neem dan gerust een kijkje op: https://www.azstlucas.be/waarom-kiezen-voor-az-sint-lucas
Bedrijf
AZ Sint-Lucas en AZ Jan Palfijn, twee vooraanstaande ziekenhuizen in Gent die momenteel een fusietraject doorlopen, met de bedoeling om tegen 2027 één grootstedelijk ziekenhuis te vormen met meer dan 1.300 erkende bedden. AZ Sint-Lucas is een warm ziekenhuis gelegen in hartje Gent. Het ziekenhuis telt 779 bedden voor klassieke hospitalisatie en 153 posities voor dagopnames. Er werken 230 artsen en 2.250 andere medewerkers. AZ Jan Palfijn is eveneens gevestigd in Gent en beschikt over 519 erkende bedden. Ze vormen een sterke regionale speler en stellen meer dan 1.300 medewerkers en 175 artsen te werk.
Beide ziekenhuizen maken deel uit van het Ziekenhuisnetwerk Gent, samen met UZ Gent en AZ Oudenaarde.
De fusie tussen beide ziekenhuizen is gericht op het versterken van de gezamenlijke toekomst en het inspelen op de zorgnoden en uitdagingen van vandaag en morgen, ten gunste van patiënten, medewerkers en artsen. Samen streven we naar samenwerking en synergie, mensgerichtheid, kwaliteit en innovatie en toegankelijkheid. Deze gedeelde waarden vormen de basis voor onze gezamenlijke visie en missie in de toekomst.
Voor bijkomende informatie kanje terecht bijSarah Plu, medewerker werving & selectie, op het nummer 09 224 68 17.
AZSint-Lucas & Volkskliniek
Dienst personeel & organisatie
Groenebriel 1
9000 Gent
INTERESSE?
Stuur dan zo snel mogelijk jouw briefmet cv elektronisch door via