QHSE Engineer

Il y a 2 jours

SintGillis, Brussel-Hoofdstad, Belgique TUC Rail Temps plein 45 000 € - 65 000 €/an

Onze Support UnitQuality, Health & Safety (QHS) omvat de volgende competentiedomeinen:

  • Beheervan het geïntegreerde managementsysteem (ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001)
  • Safety & Prevention
  • RAMS en Certificering.

Voor deze Support Unit zijn we op zoek naar een QHSEEngineer(M,V, X) voor onze celIMS (Integrated Management System).

Onder leiding van de Manager QHS ben je verantwoordelijk voor het bewakenen verbeteren van onze managementprocessen, conform de vereisten van deISO-normen 9001, 14001 en 45001.

Je zorgt ervoor dat alle medewerkers volgens de vastgelegde normenwerken en dat onze resultaten steeds aan de verwachtingen van de klant voldoen.

Samen met je collega’s van de cel IMS ben jeverantwoordelijk voor volgende activiteiten:

Beleid en beheer van documentsysteem

Je coördineert en bewaakt het beleid van het documentsysteem binnen de organisatie. Daarbij vereenvoudig en optimaliseer je documentbeheersysteem om het efficiënter, toegankelijker en conform de normen (ISO 9001, ISO 45001, ISO14001) te maken en te behouden.

Verbetering van processen

Je analyseert de afwijkingen (niet-conformiteiten, klachten, …) en stelt corrigerende acties voor:

  • Oorzakenonderzoek na vaststellingen
  • Efficiënter werkwijzen ontwikkelen
  • Preventieve maatregelen nemen om fouten te vermijden.

Audits en rapportage

  • Je voert interne audits uit als interne auditor en biedt ondersteuning voor, tijdens en na externe audits
  • Je rapporteert de resultaten aan hetmanagement
  • Je volgt de corrigerende acties op.

Opvolging van de bedrijfsdoelstellingen enKPI’s

Je analyseert de prestaties aan de hand van vastgestelde KPI’s, jeidentificeert de verbeteringsgebieden en biedt ondersteuning bij deimplementatie van de corrigerende acties.

Enquêtes en verzamelen van feedback

Je voert tevredenheidsenquêtes uit bij onze stakeholders om betermogelijkheden te identificeren.

Adviseren en ondersteunen van teams

Je treedt op als partner van de andere teams, je geeft advies enondersteunt hen bij de implementatie van goede praktijken.