Customer service medewerker

Il y a 4 jours

Vilvoorde, Vlaams-Brabant, Belgique ACCENT Temps plein 30 000 € - 38 000 € Contrat

3 redenen om voor deze job te kiezen

  • Volledige opleiding + permanente coaching
  • Je bent geen nummer
  • Doorgroeimogelijkheden

Zo ziet je job er uit

Hoe ziet jouw dag eruit?

Je dag begint met een overtuigende goeiemorgen en een eerste energieshot: een lekkere kop thee of Nespresso koffie. Je start je computer op, meldt je aan en bekijkt de eerste binnengekomen vragen en bestellingen via e-mail. Of via telefoon. Of via ... Je screent elke mail, bestelling of (prijs)aanvraag en analyseert ook complexere vragen. Wanneer je het antwoord weet of een bestelling hebt kunnen inboeken, roep je net geen eureka. Je doet het nodige voor de klant en antwoordt hem zo duidelijk mogelijk. Klant tevreden, jij ook tevreden

Tussen de telefoons en mails door roep je nog een paar keer goeiemorgen: je collega-chauffeurs zijn heel vroeg gestart en komen tussendoor nog even binnenspringen. En je groet ook andere collega's, want hun werkdag start vandaag iets later. Maar morgen is het jouw beurt om een uurtje langer te snoozen. 's Middags neem je een break en neem je de tijd om er even uit te zijn, bij te praten met je collega's en je weekendplannen te bespreken. Je ontdekt de pas geleverde fruitmand en met een lekker stuk vitamine C in de hand start je namiddag om nog meer Happy Customers te maken.

Jij wordt warm van:

  • het helpen en ontzorgen van (potentiële) klanten: je werkt met en vóór mensen die op je rekenen om hun (telefonische) mazoutbestellingen op te nemen, in te plannen en op te volgen. En natuurlijk ook om hun vragen te beantwoorden.
  • het uitvoeren van het complete verkoops- en leveringstraject voor je klant: van de prijsopgave over de bestelling tot het concreet inplannen van de mazoutlevering, in samenwerking met je collega's van dispatch.