Account Manager

Il y a 2 jours

SintPieters, West-Vlaanderen, Belgique Infinity Jobs Brugge Industrie Temps plein 55 000 € - 75 000 € Contrat

Bouw jij mee aan de commerciële groei in binnen- en buitenland van onze klant?

Voor onze klant, regio Brugge zijn ze op zoek naar een Account Manager die hun bestaande klanten verder uitbouwt en tegelijk actief nieuwe business ontwikkelt. Je werkt met professionele klanten binnen foodservice en out-of-home en kijkt daarbij verder dan België alleen. Ook in onder andere Nederland, het Verenigd Koninkrijk en Scandinavië liggen er commerciële kansen voor jou.

Je krijgt veel vrijheid om je markt, klanten en prospectie zelf te organiseren. Geen strak uitgestippeld verkoopparcours dus, maar ruimte om zelf opportuniteiten te ontdekken en om te zetten in duurzame klantenrelaties.

Als Account Manager ben je mee verantwoordelijk voor de verdere commerciële ontwikkeling bij onze klant.

Je combineert accountmanagement met business development. Enerzijds onderhoud en ontwikkel je onze bestaande klantenportefeuille. Anderzijds ga je actief op zoek naar nieuwe klanten, markten en commerciële opportuniteiten.

Concreet:

  • bouw je bestaande klantenrelaties verder uit en zoek je naar mogelijkheden om samen te groeien;
  • prospecteer je actief naar nieuwe klanten binnen foodservice en out-of-home;
  • leg je contacten met potentiële klanten in België en onze internationale markten;
  • ga je regelmatig langs bij klanten en prospecten;
  • luister je naar hun behoeften en vertaal je die naar passende oplossingen uit ons assortiment;
  • voer je commerciële gesprekken en onderhandelingen en volg je opportuniteiten consequent op;
  • houd je marktontwikkelingen in de gaten en signaleer je nieuwe commerciële mogelijkheden;
  • vertegenwoordig je Maître André op internationale vakbeurzen, zoals Sirha, Internorga en Alimentaria;
  • denk je actief mee over de verdere commerciële strategie en groei van Maître André.
  • Je staat er uiteraard niet alleen voor. Voor orderadministratie en logistieke opvolging kan je rekenen op een ervaren backoffice.
  • Zelf werk je rechtstreeks samen met de Managing Director, waardoor de communicatielijnen kort zijn en beslissingen snel genomen kunnen worden.