3D Artiest
il y a 1 semaine
Functieomschrijving
Als 3D artiest en animator werk je in een team van artiesten, programmeurs, game designers, audio engineers en een project manager aan innovatieve en educatieve spelervaringen voor zowel het kleuter
- lager-als secundair onderwijs. Je wordt vanaf de start betrokken bij elk nieuw product wat kan betekenen dat je een rol hebt in brainstorms, het maken van concept art, het illustreren van figuren of omgevingen, het aanmaken en animeren van verschillende 3D creaties,... Je krijgt telkens de kans om naast je expertises ook bij te dragen aan de andere takken van de game ontwikkeling waar je interesse en vaardigheid in toont en om ook deze vaardigheden verder uit te diepen.
Werken bij die Keure
Die Keure behoort tot de wereldtop voor hoogkwalitatief drukwerk en is een toonaangevende speler binnen het Belgische uitgeverslandschap. Er zijn 2 uitgeverijen: 1 voor educatief en een voor de juridische professional. De drukkerij is erg gekend binnen de kunstwereld. Er werken ongeveer 230 mensen bij die Keure en de organisatie heeft een erg vlakke structuur. Die Keure hecht veel belang aan respect, betrokkenheid en kwaliteit/resultaat.
Profiel
- We zijn op zoek naar iemand met professionele ervaring in zowel het creëren als het animeren van 3D figuren, omgevingen en objecten.
- Ons team gelooft in de samenhang tussen het esthetische, de mechanics, de technologie en de inhoud van een game om tot een kwalitatief product te komen.
- Jouw job zou er in bestaan een voorvechter te zijn voor die eerste categorie, zonder het oog op de andere drie te verliezen.
- Als tools gebruiken we Unity Engine, Blender, Photoshop & Plastic SCM. Ervaring met deze tools is een pluspunt, maar als een team van life long learners willen we je graag uitnodigen toch op de vacature in te gaan mocht je nog geen ervaring hebben met deze exacte tools. Je zal zeker de kans krijgen onbekende software te leren kennen of om ons te verrijken met kennis van jouw favoriete tools.
Jobgerelateerde competenties
- De realisatie van projecten superviseren en coördineren
- De strategie en de oriëntatie van de informatie
- en telecomsystemen van een organisatie bepalen (evolutie, organisatie,...)
- Risicobeheer van de informatiesystemen bepalen en uitvoeren (beveiliging, vertrouwelijkheid, integriteit, betrouwbaarheid,...)
- Opvolgen van de functionele en technische architectuurstudies van de informatiesystemen
- De ICT strategie opstellen op basis van door de directie bepaalde uitgangspunten en de behoeften van de gebruikers
Toezicht houden op de uitvoeringsmodaliteiten
- De kwaliteits
- en beveiligingsprocedures van de informatie
- en telecomsystemen bepalen en de toepassing ervan controleren
- De technische, economische,informatie en de reglementering opvolgen en actualiseren
- Het globale budget van de organisatie, de dienst of het project beheren (investering, bestemming, verdeling,...)
- Behoeften van de onderneming of gebruikers op het vlak van organisatie en informatie
- en telecomsystemen analyseren en bepalen
- Een dienst of een organisatie leiden
- De uitvoeringswijze kiezen (intern of in onderaanneming)
De conformiteit van de uitvoering controleren
- De operationele werkleiding superviseren (coördinatie, communicatie,...)
- De technologische evolutie van de informatie
- en telecomsystemen opvolgen
Technische oplossingen voorstellen
Aanbod
- Bij deze functie past een salaris van 2400 tot 4000 euro bruto per maand
- Als medewerker heb je recht op 26 vakantiedagen
- Je kunt je tijd flexibel inplannen
- Vanuit huis werken is voor deze functie mogelijk
- Je wordt opgeleid door middel van trainingen
- Er is budget om een opleiding te volgen
- Je bouwt pensioen op
- Gemaakte onkosten worden vergoed
- Je krijgt een zorgkostenvergoeding
- Voor deze functie ontvang je een mobiel van de zaak
- Werklaptop
- Voor deze functie heb je recht op een lease-auto van de zaak
- Je krijgt een tankkaart
- Als medewerker heb je recht op een 13e maand
- Bonusregeling
Plaats tewerkstelling
DIE KEURE
Kleine Pathoekeweg 3 8000 BRUGGE
- Toon op kaart
-
3D-artiest & -animator
il y a 4 jours
Brugge, Belgique DIE KEURE Temps pleinFunctieomschrijving Als 3D-artiest en -animator werk je in een team van artiesten, programmeurs, gamedesigners, audio engineers en een projectmanager aan innovatieve en educatieve spelervaringen voor zowel het kleuter-, lager - als secundair onderwijs. Je wordt vanaf de start betrokken bij elk nieuw product wat kan betekenen dat je een rol hebt in...