Coördinator

Il y a 2 jours

Ghent, Flanders, Belgique Evara Temps plein
Werkplek Ebergiste Gent Functie Als coördinator bij Ebergiste geef je richting aan de dagelijkse werking van verschillende teams. Je ondersteunt en coacht de teamcoaches, stimuleert samenwerking en vertaalt de visie en beleidsdoelstellingen van Ebergiste naar de praktijk. Met oog voor medewerkers, organisatie en zorg creëer je mee de voorwaarden waarin teams kunnen groeien en cliënten de ondersteuning krijgen die ze nodig hebben. Wat houdt de functie in?
• Je geeft leiding in campus Zevenhuizen en Inclusief Wonen in Gent, en het dagcentrum in Borgwal. Je voert regelmatig gesprekken met medewerkers.
• Je coacht en ondersteunt de teamcoaches in hun verdere groei en ontwikkeling binnen hun job als meewerkend leidinggevende (gesprekken voeren, feedback geven, werkafspraken opvolgen, evenwichtige dienstregeling, bouwen aan een sterk team, ...).
• Je stimuleert samenwerking in het team, tussen de teams onderling en andere diensten in Ebergiste.
• Jouw collega-coördinatoren zijn een klankbord, gedeelde visie en afstemming is belangrijk. Je werkt ook nauw samen met de ortho-agoog.
• Je bouwt mee aan de organisatiecultuur van Ebergiste. Je vertaalt de beleidsdoelstellingen concreet naar de praktische organisatie op de werkvloer.
• Je draagt zorg voor een goed medewerkersklimaat en neemt een actieve rol op in de veranderingsprocessen die in de organisatie lopen. Je hebt aandacht voor een goede interne communicatie.
• Je zorgt voor een optimale inzet van de middelen, zowel op personeelsvlak als op financieel vlak.
• Je neemt in een beurtrolsysteem met je collega’s de agogische permanentie op. Dit betekent dat je een viertal keer per jaar een week lang telefonisch bereikbaar bent en indien nodig ter plaatse gaat.
• Je rapporteert aan de agogisch directeur en bent lid van het team coördinatoren. Profiel
• Je werkt graag samen met mensen, coachen en leidinggeven geeft je energie.
• Je hanteert een oplossings
- en resultaatsgerichte aanpak, je denkt beleidsmatig en kan dit vertalen naar concrete acties.
• Je werkt op een efficiënte en effectieve manier, ook in stressvolle situaties, en je kan snel schakelen.
• Je bent communicatief vaardig en luistert actief vanuit een open en geweldloze houding.
• Je bent ondernemend en doortastend, durft beslissingen nemen en stelt je collegiaal op.
• Je bent present en straalt een positieve, authentieke en integere houding uit.
• Je bent bereid je in te werken in de agogische kaders van Ebergiste.
• Je hebt een bachelordiploma in een menswetenschappelijke richting en hebt ervaring en expertise in een leidinggevende functie. Aanbieding
• Een team vol enthousiaste collega’s.
• Je mag rekenen op een open en aangename werksfeer met ruimte voor coaching en opleiding en persoonlijke groei.
• Een uitdagende, gevarieerde job met veel autonomie en mogelijkheden tot het nemen van initiatief.
• Je komt terecht in een waardengerichte organisatie waar respect, verantwoordelijkheid, samenwerking en deskundigheid centraal staan.
• Je geniet van extralegale voordelen zoals een sectorspecifiek verlofstatuut, woon-werkvergoeding voor de fiets en/of de wagen, personeelsvoordelen (kortingen bij tal van bedrijven) en je kan voordelig intekenen op een hospitalisatieverzekering en fietslease.
• Op elke locatie zijn er laadpalen voor elektrische wagens. Praktisch
• Contract: 100%
- contract van onbepaalde duur (na positieve evaluatie)
• Werkplek: Je werkt vooral in Gent en Vurste.
• Startdatum: Zo snel mogelijk.
• Barema: Aantrekkelijke verloning volgens sectorafspraken (PC 319), rekening houdend met jouw ervaring en anciënniteit. Contact Meer info? Kyra Van Isterbeek, agogisch directeur, vertelt je graag meer over deze functie via 09 389 04 11. Bekijk alvast ook eens onze website: www.ebergiste.be. Solliciteren? Stuur je cv en motivatiebrief door via ebergiste.careersite.be Solliciteren kan tot 08.11.2026 Solliciteer Bij https://ebergiste.careersite.be/nl/vacature/194/coordinator Sollicitatieformulier JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit formulier te kunnen gebruiken. Persoonlijke gegevens Naam Achternaam Geboortedatum Straat Nummer Postcode Stad E-mail Telefoon Upload je CV. CV Slechts één bestand. 25 MB limiet. Toegestane types: pdf doc docx xls xlsx. Motiveer je sollicitatie Motivatiebrief Slechts één bestand. 25 MB limiet. Toegestane types: pdf doc docx. Jobs op maat Ik ga akkoord met de privacy voorwaarden Lees hier onze privacy voorwaarden. Ik wil op de hoogte blijven over de organisatie Je solliciteert voor de vacature Bij de voorziening Laat dit veld leeg