Business & Analytics Controller

Il y a 5 heures

Brussels, Belgique Le Pain Quotidien Temps plein

Over de functie

In deze functie als Finance BI & Analytics Controller speel je een belangrijke rol in de verdere ontwikkeling van Le Pain Quotidien en haar productiesite L'Atelier du Pain te Ninove naar een meer datagedreven organisatie.

Je vormt de brug tussen Finance, Data en de business en bent verantwoordelijk voor het ontwikkelen, structureren en analyseren van financiële en operationele data. Je vertaalt data naar heldere inzichten, dashboards en concrete adviezen die het management ondersteunen bij het nemen van betere beslissingen.

Naast de klassieke financiële en operationele analyses ligt een belangrijk accent op het verder uitbouwen van de BI-omgeving, onder meer via Power BI en Microsoft Fabric, en het verbeteren van de manier waarop data binnen de organisatie wordt verzameld, gestructureerd, gevisualiseerd en gebruikt.

De functie heeft 4 voorname focuspunten

  • Data, Business Intelligence & Analytics
  • Financiële & operationele performance
  • Pricing, product- & rendementsanalyses
  • Data-driven business partnering

Raadpleeg gerust onze website voor meer informatie rond de verwachtingen per punt.